Продаж і монтаж елітних покрівельних матеріалів
Україна, м. Львів, с. Зимна Вода, 81110, вул. Тичини, 2А (навпроти «Епіцентру»)
+38 (032) 29 57 721
+38 (067) 67 29 827
Пн-Пт з 09:00 до 18:00

Співпраця

Компанія “Оазис Дах” – лідер на ринку елітних покрівельних матеріалів з натуральної сировини, запрошує до співпраці ділових партнерів.

Ми гарантуємо високий рівень обслуговування та стовідсоткову націленість на результат. Ми відкриті до співпраці як з великими компаніями, так і з приватними підприємцями.

Переваги співпраці

  • гнучкі умови співпраці та затребуваний каталог продукції
  • персональний менеджер, відкритість до партнерів
  • вчасне виконання зобов’язань, націленість на довгострокові партнерські відносини
  • комплексне обслуговування
  • спеціальні умови для кожного, які залежать від рівня партнерства

Ставши партнером “Оазис Дах, ви отримаєте надійного помічника з більш як 5-тирічним досвідом роботи на ринку та репутацією надійного постачальника. Ми регулярно проводимо навчання персоналу, тому ви можете бути впевнені, що працюєте з кваліфікованими менеджерами, які націлені на довгострокове планування бізнесу та виконання поставлених завдань. Умови співпраці з партнерами максимально прозорі і ви самостійно проконтролюєте кожен етап.

Асортиментна політика

Наша компанія спеціалізується на реалізації покрівельних матеріалів вищої якості. В каталозі продукції представлені лише перевірені європейські бренди, які виготовляють натуральну продукцію високого класу. “Оазис Дах” – офіційний постачальник керамічної черепиці Meyer-Holsen,Braas, Jacobi, Nelskamp; фальцевої покрівлі KME, PREFA, RHEINZINK; водостічних систем Zambelli, Rheinzink, Lindab, Prefa та комплектуючих, декоративних елементів до них.

Ми пропонуємо:

  • широкий спектр товарів
  • постійне розширення асортименту
  • наявність продукції на складі незалежно від умов
  • оперативну доставку

Ми зацікавлені в розширенні нашої партнерської мережі і приділяємо велику увагу співпраці. Співпрацю з “Оазис Дах” оцінило багато будівельних корпорацій, спеціалізованих супермаркетів, невеликих компаній, приватних підприємців. Усі вони мають досвід довгострокової співпраці і задоволені результатом.

Запрошуємо стати партнером будівельні організації, архітектурні компанії, торгові мережі, які займаються продажом профільної продукції, а також приватних підприємців. Ми уважно відносимось до кожного партнера, ініціюємо швидку доставку у будь-який регіон України, незалежно від об’ємів та суми замовлення.

Детальну інформацію як стати партнером “Оазис Дах” можна дізнатись у відповідального менеджера за контактами, вказаними на сайті.