Продаж і монтаж елітних покрівельних матеріалів
Україна, м. Львів, с. Зимна Вода, 81110, вул. Тичини, 2А (навпроти «Епіцентру»)
+38 (032) 29 57 721
+38 (067) 67 29 827
Пн-Пт з 09:00 до 18:00

Співпраця

Компанія “Оазис Дах” – лідер на ринку елітних покрівельних матеріалів з натуральної сировини, запрошує до співпраці ділових партнерів.

Ми гарантуємо високий рівень обслуговування та стовідсоткову націленість на результат. Ми відкриті до співпраці як з великими компаніями, так і з приватними підприємцями.

Переваги співпраці

  • гнучкі умови співпраці та затребуваний каталог продукції
  • персональний менеджер, відкритість до партнерів
  • вчасне виконання зобов’язань, націленість на довгострокові партнерські відносини
  • комплексне обслуговування
  • спеціальні умови для кожного, які залежать від рівня партнерства

Ставши партнером “Оазис Дах, ви отримаєте надійного помічника з більш як 5-тирічним досвідом роботи на ринку та репутацією надійного постачальника. Ми регулярно проводимо навчання персоналу, тому ви можете бути впевнені, що працюєте з кваліфікованими менеджерами, які націлені на довгострокове планування бізнесу та виконання поставлених завдань. Умови співпраці з партнерами максимально прозорі і ви самостійно проконтролюєте кожен етап.

Асортиментна політика

Наша компанія спеціалізується на реалізації покрівельних матеріалів вищої якості. В каталозі продукції представлені лише перевірені європейські бренди, які виготовляють натуральну продукцію високого класу. “Оазис Дах” – офіційний постачальник керамічної черепиці Meyer-Holsen,Braas, Jacobi, Nelskamp; фальцевої покрівлі KME, PREFA, RHEINZINK; водостічних систем Zambelli, Rheinzink, Lindab, Prefa та комплектуючих, декоративних елементів до них.

Ми пропонуємо:

  • широкий спектр товарів
  • постійне розширення асортименту
  • наявність продукції на складі незалежно від умов
  • оперативну доставку

Ми зацікавлені в розширенні нашої партнерської мережі і приділяємо велику увагу співпраці. Співпрацю з “Оазис Дах” оцінило багато будівельних корпорацій, спеціалізованих супермаркетів, невеликих компаній, приватних підприємців. Усі вони мають досвід довгострокової співпраці і задоволені результатом.

Запрошуємо стати партнером будівельні організації, архітектурні компанії, торгові мережі, які займаються продажом профільної продукції, а також приватних підприємців. Ми уважно відносимось до кожного партнера, ініціюємо швидку доставку у будь-який регіон України, незалежно від об’ємів та суми замовлення.

Детальну інформацію як стати партнером “Оазис Дах” можна дізнатись у відповідального менеджера за контактами, вказаними на сайті.

ВПРОВАДЖЕННЯ CRM СИСТЕМИ BITRIX24 (спеціальні умови для наших партнерів)

Коли ми вперше стикнулися з проблемою у виборі CRM-системи, то розгубилися в її широкому розмаїтті програм з різним функціоналом. Яку CRM систему краще обрати? Купити дорогу та популярну чи краще почати з чогось простішого? Взяти коробкову чи хмарну версію? Який виробник більш надійний? Які функції повинні бути, а які не знадобляться? Питань було багато, а відповідей дуже мало. Тестування і довге спілкування з представниками цих компаній теж нічого позитивного не принесло. Уся проблема полягала в тому, що для нашого напрямку роботи у цих компаній існувала проблема в досвіді специфіки нашої роботи. Потрібно було надати багато готової інформації, якої на цей момент просто не існувало. Не було навіть уявлення про бачення самих бізнес процесів. Звичайно, ми взяли людину, яка мала нам усе налаштувати. Але…Не все так просто…! Брак інформації і досвіду привів до того, що все довелось переробляти і заново налаштовувати своїми зусиллями. І тут перша позитивна річ! УРА!!! Ми правильно вибрали CRM систему! BITRIX 24! Великий об’єм готової інформації, дуже багато відео, навчання і в нас появилося світло в кінці тунелю. УСЕ ГОТОВЕ ДО РОБОТИ! Організували навчання для наших працівників, спільними зусиллями доопрацювали дрібниці. ТЕПЕР МИ ГОТОВІ ЦИМ ДОСВІДОМ ПОДІЛИТИСЯ З ВАМИ, НАШІ ПАРТНЕРИ. ВАШ РОЗВИТОК-ЦЕ НАШ РОЗВИТОК. СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ МИ ПОДОЛАЄМО УСІ КАРАНТИНИ. ЗВЕРТАЙТЕСЬ!!! БУДЕМО РАДІ ДОПОМОГТИ!!! ПІДКАЖЕМО! РОЗКАЖЕМО! ПОЯСНИМО УСІ ЗА І ПРОТИ!