keramicheskaja-cherepica-erlus-2

Компанія «Оазис Дах» вже багато років спеціалізується на дистрибуції покрівельних матеріалів та комплектуючих до них від найкращих європейських виробників, у якості яких не доводиться сумніватись.

Наша компанія є офіційним партнером таких світових виробників, як KME (мідь), VM Zink (титан-цинк), Rheinzink (титан-цинк), Meyer Holsen (керамічна черепиця), Prefa (алюминий).

Ми постійно розширюємо співпрацю з іноземними партнерами та шукаємо нових та найкращих виробників, щоб представляти тільки якісну продукцію на українському ринку.

Відтепер компанія «Оазис Дах» є офіційним партнером одного з найкращих в Європі виробників керамічної черепиці – компанії «Erlus».

Декілька слів про самого виробника:

Компанія Erlus існує з 1842 року. Виробництво гармонійно поєднує в собі традиції та сучасні технології, і є однією з найбільших та найстарших компаній з виробництва керамічної черепиці в Європі. Завод знаходиться в Баварії, серед залежнів найкращої глини, яка дозволяє створювати продукцію з відмінними технічними характеристиками. Крім того, керамічна черепиця Erlus цінується за широкий модельний ряд та відмінну якість.

Що таке партнерство дає нашим клієнтам?

  • Поставки черепиці під замовлення безпосередньо від виробника
  • Найкращі цінові пропозиції
  • Увесь товар сертифікований та з гарантією виробника
  • Формування пропозиції від виробника під кожен окремий об’єкт
  • Наявність взірців
  • Повна технічна інформація по продукції та консультація професійних спеціалістів.

Тобто ви маєте можливість замовити керамічну черепицю найвищої якості за найкращими цінами, а також повний технічний та документаційний супровід.

За більш детально інформацією звертайтесь до наших менеджерів. Вони нададуть вам кваліфіковану консультацію та дадуть відповіді на усі запитання.

Без імені1