Компанія «Оазис Дах» все більше розширює спектр послуг по роботі з листовим металом. Тепер наші спеціалісти виконують роботи з виготовлення елементів на сегментному станку для гнуття листів Jouanel HS23.

А тепер детальніше про можливості цього універсального обладнання:

Вироби з тонколистової сталі до 2 мм виготовляються з допомогою сегментного листогинного станка Jouanel HS23 (ширина заготовок до 1020 мм)

Обладнання Jouanel HS23 – незамінна річ для виробництва профільних заготовок та коробів, а все завдяки високій продуктивності, дуже стійкій та міцній станині та компактному виконанню.

В металообробному виробництві, для того, щоб виготовити  вироби з листового матеріалу, які мають широкі та складні форми, використовується станок сегментного листового гнуття.

161016

На цьому універсальному обладнанні можна виконувати гнуття елементів більш ніж на чотири сторони від основної поверхні. Робота з металом можлива також і в непаралельних плоскостях.

Це всього лиш короткий перелік того, що можна виготовляти на цьому станку:

  • Короби
  • Кожухи
  • Піддони
  • Різного плану фасади і покрівля і т. д.

Нижче можете ознайомитись з невеликою частиною різноманіття елементів, які можуть виготовлятись на станку Jouanel HS23:

 

1

Основний робочий елемент Jouanel HS23 – це набір елементів гнуття. Вони комплектуються на раму для гнуття так, як це вимагає довжина гнуття елементів.

На листогини встановлюються системи швидкоз’ємних сегментів, які дозволяють знімати, пересувати та встановлювати нові сегменти без застосування спеціальних інструментів.

Переваги сегментного листогинного станка:

  • Широкий асортимент сегментів в наборі (25 мм, 30 мм, 35 мм, 40 ммм, 45 мм, 50 мм, 75 мм, 100 мм, 150 мм, 200 мм, 270 мм) дозволяють з високою точністю виконати лінію згину.
  • Високу точність гнуття забезпечує, також, вертикальне переміщення прижимної рами
  • Встановлення заднього столу дозволяють зняти обмеження по глибині подачі матеріалу

izdelija-na-trubogibe-538