Продукція австрійського виробника Prefa, завдяки введенню нового типу поверхні Р.10, відповідає високим стандартам якості. Покриття Р.10 може бути нанесено не тільки на алюмінієві листи, а також і на фасадні елементи, гонти, панелі. З таким покриттям, як Р.10, вироби з алюмінію тепер можуть набагато краще протистояти впливу оточуючого середовища.

укр

75 000 годин під сонцем, 35 000 літрів дощу, 90 метрів снігу.

Не змінюючи свого зовнішнього вигляду, покриття Prefa P.10 може прослужити багато років, незважаючи на ультрафіолетове випромінювання. Виробник тепер розповсюджує гарантію не тільки на сам матеріал, а також і на покриття P.10.

Тепер будівельники можуть не сумніватись у високій якості створення власних проектів. Виробник показує свою впевненість у якості як самого алюмінію, та і його покриття, надаючи такого виду гарантії.

Що таке покриття P.10?

Це нанесення подвійного шару емалі гарячої сушки на листи з алюмінію. Нанесена фарба не має у складі важких металів, вона пластична, стійка до впливу оточуючого середовища, а також до високих (до +80°C ) і низьких температур (від -30°C).

Нанесення покриття на метал може бути здійснено двома способами:

  1. CoilCoating

Нанесення фарби методом CoilCoating відповідає нормам ECCA (European Coil Coating Association – Европейська асоціація койл-коутингу). Фарбування матеріалу Prefa в рулонах відбувається у 20 етапів. Попередньо оброблену поверхню покривають основою з обох сторін, а потім гарячою емаллю.

При проходженні через три установки для нанесення фарби і три сушильних печі наноситься шар товщиною 25-40 µм.

Використовують такі матеріали для CoilCoating:

  • Поліестер
  • PP99 (поліамід/поліуретан)
  • PVdF 70/30 (полівініліденфторид)

Відмінність між цими матеріалами:укр табл

Механізм CoilCoating

рос покриття

Структура системи CoilCoating

0_ce2b6_5f56c0df_L

Tension leveling – правка розтягненням

Cleaning and pre-treatment – очищення і нанесення грунтовки

Liquid paint – рідка фарбуюча речовина

Entry accumulator – накопичувач на вході

Curing – сушка

Heat curing – гаряча сушка

Exit accumulator – накопичувач на виході

Quality control – контроль якості

Film lamination – ламінування

     2. Порошкове покриття

Рулони з алюмінію не проходять через механізм фарбування при порошковому покритті. Порошок розпилюється на метал цепним конвеєром. На цьому конвеєрі автоматизованого транспортера знаходяться компоненти розчину для попередньої обробки.  Емаль утворюється шляхом розплавлення порошку на алюмінієвих листах, які поміщають у піч після нанесення його розпилюючими пістолетами. Порошок наносять товщиною приблизно 80 µм. Після можлива тільки обмежена обробка.

При такому покритті можна використовувати усю кольорову гаму RAL, NCS та інші спеціальні кольори.