Керамічна черепиця – унікальний покрівельний матеріал. Він є і сучасним покриттям, так при цьому залишаючись традиційним матеріалом, який прийшов до нас з минулих віків.

Вже багато століть натуральна черепиця з кераміки залишається все такою ж популярною. Жодна традиційна форма та колір черепиці не виходять з моди. В той же ж час, слідуючи за змінами потреб ринку, керамічна черепиця видозмінюється і технології її виготовлення увесь час вдосконалюються.

nelskamp_-f13_-burgund-glyantsevyy-angob-_1971_novyy-razmer

Традиційна чи… темна?

Черепицю з кераміки умовно розділяють на дві підгрупи – «традиційну» і «сучасну».

До «традиційної» можна віднести таку кольорову гаму черепиці – червона, коричнева, темно-бордова. Сірі, чорні та графітові кольори – темні і холодні – характерні для «сучасної» черепиці. Декілька років тому всього 3 % покупців придбали керамічну черепицю кольорів, які прийнято вважати «сучасними», а решта покупців віддали перевагу «традиційній» черепиці. На сьогоднішній день, вподобання споживачів розділились порівну. Це показник того, що популярність сучасної« плитки незмінно зростає.

piano-graphit1

Мода і форма

З тенденціями на кольори черепиці все ясно, а що з формою? Для черепиці «сучасних» кольорів більш характерна пласка форма, а кольорову гаму «традиційної» групи  переважно вибирать для керамічної черепиці зі звичними вигинами.

nelskamp_-f13_-korichnevyy-angob-_2163_novyy-razmer

nelskamp_-g10_-metallik-glyantsevyy-angob-_1526_novyy-razmer