Керамічна черепиця – унікальний за своїми особливостями покрівельний матеріал. Вона є сучасним покриттям, але при цьому, залишаючись традиційним матеріалом, який прийшов до нас з минулих століть.

Уже багато століть натуральна черепиця з кераміки залишається все такою ж популярною. Жодна традиційна форма і колір черепиці не виходять з моди. Але в той же час, слідуючи за змінами потреб ринку, керамічна черепиця видозмінюється, а технології її виготовлення постійно вдосконалюється.

nelskamp_-f13_-burgund-glyantsevyy-angob-_1971_novyy-razmer

Традиційна чи … темна?

Черепицю з кераміки умовно поділяють на дві підгрупи – «традиційну» і «сучасну».

До «традиційної» можна віднести таку колірну гамму черепиці – червона, коричнева, темно-бордова. Сірі, чорні і графітові кольору – темні і холодні – характерні для «сучасної» черепиці. Кілька років тому лише 30% покупців придбали керамічну черепицю кольорів, які прийнято вважати «сучасними», а решта число покупців віддали перевагу «традиційній» черепиці. На сьогоднішній день, переваги споживачів розділилися порівну. Це показник того, що популярність «сучасної» плитки незмінно зростає.

piano-graphit1

Мода і форма

З тенденціями на кольори черепиці все зрозуміло, а що з формою? Для черепиці «сучасних» кольорів більш характерна плоска форма, а колірну гаму «традиційної» групи переважно вибирають для керамічної черепиці зі звичними вигинами.

nelskamp_-f13_-korichnevyy-angob-_2163_novyy-razmer

nelskamp_-g10_-metallik-glyantsevyy-angob-_1526_novyy-razmer