Продаж і монтаж елітних покрівельних матеріалів
Україна, м. Львів, с. Зимна Вода, 81110, вул. Тичини, 2А (навпроти «Епіцентру»)
+38 (032) 29 57 721
+38 (067) 67 29 827
Пн-Пт з 09:00 до 18:00

Архітекторам та будівельникам

Створення нового проекту – це справжнє мистецтво, яким ми можемо насолоджуватися завдяки талановитим архітекторам та будівельникам. При створенні об’єктів, один з найважливіших етапів – це виконання покрівельних робіт. Саме тому, компанія “Оазис-Дах” запрошує архітекторів та будівельників до взаємовигідної та тривалої співпраці.

Що ми пропонуємо?

Наша компанія більше 5-ти років поставляє клієнтам елітні покрівельні матеріали найвищої якості. Співпраця з будівельниками, дизайнерами та архітекторами стала важливою складовою нашої діяльності. Також ви отримуєте ряд переваг:

  • приємна цінова політика
  • вигідні умови співпраці
  • персональний менеджер
  • повна технічна документація на покрівлі
  • якісне обслуговування

Багаторічний досвід роботи на ринку покрівельних матеріалів дозволив нам напрацювати велику базу технічних рішень для покрівель будь-якої складності. Ми раді провести для вас консультації про правильне використання покрівель, їх технічну підтримку. Надати допомогу у виборі та комплектації покрівельних матеріалів, що дозволить побудувати надійний та довговічний дах.

Ми – це люди, які багато років працюють в цій сфері, мають практичні знання та навики у покрівельній справі. І ми пропонуємо вам:

  • Індивідуальне відношення до кожного клієнта, допомога у вирішенні складних технічних проектів. Ми проводимо підбір покрівельних матеріалів з урахуванням конструкції покрівлі, складаємо кошторис, розраховуємо потрібну кількість матеріалів та додаткових елементів. Головне завдання спеціалістів “Оазис Дах” – це чітке виконання зобов’язань перед партнерами та клієнтами та вчасне виконання поставлених завдань.
  • Широкий асортимент. Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками і пропонуємо великий вибір якісних та унікальних елементів покрівлі від натуральної керамічної черепиці, клінкеру, водостічних систем до найменших комплектуючих.
  • Багатство колірних рішень. В каталозі продукції “Оазис Дах” зібрані покрівельні матеріали різноманітних кольорів та відтінків. Ми раді запропонувати вам покрівлі провідних виробників в класичних відтінках, а також в нестандартних, оригінальних кольорах.
  • Натуральні матеріали. Ми зібрали лише натуральні, екологічно чисті покрівельні матеріали. Це керамічна черепиця, клінкер, дахові вікна, фальцева покрівля. декоративні елементи виробництва повідних європейських компаній.

Реалізовуйте свої найсміливіші ідеї разом із спеціалістами “Оазис Дах”. Ми гарантуємо, ви залишитесь задоволені.